Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Nominal Voltage | 14.8 V |
| Compatible Drone Brand | GoPro |
| Brand Name | IFLIGHT |
| Origin | Mainland China |
| Drones Accessories Type | Digital Battery |
| Battery Type | Li-ion |
100 in stock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Nominal Voltage | 14.8 V |
| Compatible Drone Brand | GoPro |
| Brand Name | IFLIGHT |
| Origin | Mainland China |
| Drones Accessories Type | Digital Battery |
| Battery Type | Li-ion |
Reviews
There are no reviews yet.