Description


| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 10 cm |
| Is Electric | No Battery |
| Quantity | 1 pcs |
| Is it battery/power supply | N |
| Is it charger/adapter | N |
| Is Batteries Included | No |
| Size | 110*63*78mm |
| Technical parameters | KV1100 |
| Model Number | P200 V2 Power Supply |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | Battery |
| Material | EVA |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Color | EU Plug, US Plug |
Reviews
There are no reviews yet.