Description




| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Composite Material |
| Model 2 | BT2.0 Connectors |
| Brand Name | TERFPV |
| Model Number | GAONENG A30 Plug |
| Size | A |
| Nominal Capacity | 140mAh |
| Set Type | Batteries Only |
| Bundle | Bundle 5 |
| Battery Number | 5/10/15/20 Pairs |
| Certification | CE |
| Replacement Battery | Yes |
| Type | Li-Ion |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Color | Black, Gold, RED, white |
Reviews
There are no reviews yet.