Description








100 in stock








| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 15 × 20 cm |
| Brand Name | None |
| High-concerned chemical | None |
| Is Electric | No Battery |
| Is it battery/power supply | N |
| Is it charger/adapter | N |
| Origin | Mainland China |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Composite Material |
| Recommend Age | 14+y |
| RC Parts & Accs | RECEIVERS |
| Size | 35×23.3×13.3mm |
| For Vehicle Type | Cars |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Remote Control Peripherals/Devices | RECEIVERS |
| Quantity | 1 pcs |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | FS-R70 |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Wheelbase | Bottom Plate |
Reviews
There are no reviews yet.