Description
n
n





n n
n
n





| Weight | 0.201 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | XDRC |
| Is Electric | No Battery |
| Is it battery/power supply | N |
| Is it charger/adapter | N |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Composite Material |
| Recommend Age | 14+y |
| RC Parts & Accs | Motors |
| Size | 97.5*77 |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Remote Control Peripherals/Devices | Motor |
| Tool Supplies | Assembly Category |
| Model Number | 64mm QF2822 |
| Four-wheel Drive Attributes | Motors |
| Color | 2100KV CCW, 2100KV CW, 2300KV CCW, 2300KV CW, 3300KV CW, 4300KV CCW, 4300KV CW |
Reviews
There are no reviews yet.