Description







100 in stock







| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Brand Name | None |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| DIY Supplies | Electrical |
| Electronic | No |
| Material | Plastic |
| Model Number | Hobbywing Platinum 18A V5 F3P |
Reviews
There are no reviews yet.