Description








































| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Brand Name | None |
| Is Electric | No Battery |
| Is it battery/power supply | N |
| Is it charger/adapter | N |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Composite Material |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Color | 60A ESC, 80A ESC, 100A ESC, 120A ESC |
Reviews
There are no reviews yet.