Description

n









n

n









| Weight | 0.408 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 9 cm |
| Brand Name | MN MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Is Electric | Lithium battery |
| Is Batteries Included | Yes |
| Material | Plastic, Metal |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Dimensions | 120x56x70mm |
| Type | Car |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, Remote Controller, USB Cable |
| Remote Control | Yes |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Features | Remote Control |
| Design | Cars |
| Applicable age | 14+ |
| Is it remote control (please be sure to fill in if it is important) | yes |
| Remote control method | handle |
| Applicable age (new version) | 14 years old and above |
| Toy type | remote control toy |
| Applicable Gender | General |
| Package Type | 1: 43 full proportional drift semi-trailer |
| Choice | yes |
| Color | Silver RTR, White RTR |
Reviews
There are no reviews yet.