Description














| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Electric | No Battery |
| Is it battery/power supply | N |
| Is it charger/adapter | N |
| Is Batteries Included | No |
| Size | 31*30*64 |
| Model Number | GNB8504S80A |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Brand Name | GAONENG |
| Color | 850mah 4S 80C-1pcs, 850mah 4S 80C-2pcs, 850mah 4S 80C-3pcs, 850mah 4S 80C-4pcs, 850mah 4S 80C-5pcs |
Reviews
There are no reviews yet.