Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 12 cm |
| Charger included | N |
| Battery Included | No |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | HOTA F6+ |
| Accessory Type | Charger Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 12 cm |
| Charger included | N |
| Battery Included | No |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | HOTA F6+ |
| Accessory Type | Charger Accessories |
| Origin | Mainland China |
Reviews
There are no reviews yet.