Description
n
n
n
n
n












n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n
999 in stock
n
n
n
n
n












| Weight | 1.665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 27 × 20 cm |
| Brand Name | NONE |
| Recommend Age | 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Is Electric | Lithium battery |
| Origin | Mainland China |
| Is Batteries Included | Yes |
| Material | Metal\, Plastic |
| Model Number | 1524 |
| Remote Distance | 25m |
| Type | Car |
| Package Includes | Original Box\, Operating Instructions\, Batteries\, USB Cable\, Remote Controller |
| Remote Control | Yes |
| Scale | 1:18 |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Control Channels | 12 Channels & Up |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.