Description




































| Weight | 7.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 27 × 31 cm |
| Brand Name | DARK SKY |
| Recommend Age | 14+y |
| Is Electric | No Battery |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Metal, Plastic |
| Model Number | EX86160 |
| Controller Mode | MODE2 |
| Wheelbase | 380mm |
| Dimensions | 660*232*270mm |
| Type | Car |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, Remote Controller |
| Remote Control | Yes |
| Scale | 1:10 |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Features | Remote Control |
| Design | Cars |
| Control Channels | 10 CHANNELS |
| Color | Gray, Yellow |
Reviews
There are no reviews yet.