Description


















100 in stock


















| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Is Electric | Nickel Battery |
| Size | 73*51*27 mm |
| Model Number | M7 |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Remote Control Peripherals/Devices | Battery Charging Units |
| RC Parts & Accs | Radio Systems |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | SPARKHOBBY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Reviews
There are no reviews yet.